• חדשות ועדכונים

  מקטרות צרפתיות
  הגיעו מקטרות '' צרפתיות '' פומית ארוכה מבית Big Ben במגוון רחב 690 ₪
  הומידורים עץ סידר
  הגיעו הומידורים עץ סידר במגוון רחב ונוסף מהקיים באתר בואו לראות ולהתרשם
  חדש בארץ ענק הסיגרים מקסיקו
  חדש בארץ סיגרים a.torrent ,te -amo ,santa- clara

סוגי טבק למקטרת

לכול סוג של טבק טבעי יש את הטעם והארומה הייחודית לו , חשוב להכיר וזה מועיל אם לוקחים זאת בחשבון כאשר ניגשים להכין תערובת.
קיימים שבעה סוגי טבק השותפים בתערובות השונות למקטרת:

Matured Virginia
טבק בעל מתיקות קלה ויותר פירותי , בעל ארומה חריפה במקצת ונעים לחך , עישון טבק זה בצורתו הנקייה והטבעית מפיק טעם עשיר ובשל Burley
טבק דק וקל בעל עדינות מתונה לא חריף , עשיר במקצת בארומה מעודנת המזכירה שיבולת שועל או גרנולה מתוקה במרקם של קרמל המופק בחימום של סוכר.

Turkish
טבק עלים מובחרים הגדלים בטורקיה ויון באגן הים התיכון , טבק בעל מתיקות עדינה בעל ארומה חריפה , אקזוטי וערב לחיך , יעורבב בתערובת מזרחית או תערובת אנגלית . טבק זה בדרך כלל נוסף רק ל-Flue –cured Virginia לצורך יצירת מתיקות טיבעית .

Latakia
טבק מזרחי שחור הגדל באגן הים התיכון , טבק זה הינו בעל ארומה עזה וכבדה אך באופן מפתיע גם ענוגה ורכה , באופן יחסי חסר טעם , זהו הסיבה שטבק זה משולב כתבלין חשוב ועיקרי בטבק מזרחי או אנגלי .

Perique
טבק בעל ארומה עמוקה שמבלבלת , ניחוח בין תבשיל פירות לפיטריה מיושנת , בדומה לטבק Latakia גם טבק זה הינו משולב כתבלין בתערובת טבק, השימוש בו נדיר, מצומצם ויקר .

Stoved Virginia
טבק Flue –cured Virginia בהיר , מושחר בתנור ,שונה מ- Matured Virginia טבק זה הינו עשיר ועדין , בטעמי פירות לא מתוקים המזכירים שוקולד שחור וארומה של פירות מבושלים .

Black Cavendish
זהו סוג גירסה של Stoved Virginia בתהליך air –cured , זוהי תערובת של טבק אמריקאי מאזור קנטאקי וטנסי מעורבב עם טבק ממרכז ורג'יניה , טבק זה הינו מרכיב עיקרי בתערובות אמריקאיות .מזכיר טעם קרמל וארומה של סירופ פנקייק , בעל עדינות מתוקה ארומה מלאה , משאיר טעם של מרשמלו צלוי על אש .

מכירת טבק למי שלא מלאו לו 18 אסורה בהחלט!
עם כניסתך לאתר זה הינך מצהיר שגילך מעל 18 שנה
אם גילך מתחת לגיל 18 הנך נדרש לצאת מיידית מהאתר.
אביחי - יעוץ פיתוח וקידום אתרים


Tweet